День туризму

03.10.2017

У школі весело й цікаво,
Багато є гуртків у нас.
Як працювати є бажання
Запрошуємо радо вас.

Лісів саджаємо гектари,
Джерела чистимо й річки
І часто чути спів гітари
Там де берези і дубки.

Співаєм ми пісні завзято
І танцювати ми майстри,
Гори Карпати вже пройшли,
З туризмом ми завжди на ти!

Всі призові місця забрали
На тур змагання обласних
В районі на олімпіадах
Ми також задніх не пасли.

Учитись і на компі грати
На все це час знаходим ми!

Туризм - школа мужності, пізнання, загартування.
Це свято, яке стосується кожного з нас, бо будь-яка людина хоча б раз в житті подорожувала.
Після уроків учні та вчителі Бичківської ЗОШ I-II ступенів зібралися разом, щоб поринути в атмосферу активного відпочинку, показати всі свої навички та вміння.
Спочатку діти розділилися на чотири різновікові команди: "Вікторія" ,"Перемога", " Смайлики", " Сокіл" .Також вчителями була створена ще одна команда під назвою " Молоді та енергійні". Кожна команда обрала свого капітана.
Далі розпочалися цікаві змагання. Учасники показали себе у різних конкурсах.
Теплий осінній день, посмішки друзів, цікаві конкурси - що може бути кращим в кінці робочого тижня? Звичайно, нагородження переможців.
Тож відпочивайте, збагачуйтесь духовно, обирайте здоровий спосіб життя!