Шкільна бібліотека

Шкільна бібліотека сьогодні - це відчинені двері в широкий світ, варто лише переступити поріг, щоб отримати різноманітну інформацію. Навчальний процес неможливий без книжки: підручника, творів художньої літератури, наукових та довідкових видань.

Головна функція бібліотеки - зробити інформацію доступною.
   У бібліотеці є сучасні технічні засоби, що дозволяють задовольнити будь-які інформаційні запити користувачів шляхом залучення всіляких інформаційних ресурсів.
Бібліотека бере активну участь у проведенні предметних тижнів. Організовуються тематичні та бібліографічні огляди літератури.
   Проводиться щорічний огляд - конкурс «Живи, книго!» - це величезна робота з фондом, читачами, пошуком нової інформації.
    Разом з педагогічним колективом приділяється велика увага збереженню книжкового фонду.
  Шкільна бібліотека в майбутньому не тільки збереже за собою провідну роль в освітньому процесі школи, але і збільшить її, вирішуючи проблеми і відкриваючи перспективи інформаційних бібліотечних технологій, спрямованих на активізацію творчого потенціалу і максимальну самореалізацію, як учнів, так і педагогічного колективу.