"Кенгуру-2017"

Скільки шляху подолало
Це маленьке кенгуру!
Але таки завітало
В нашу школу - у Бичківську.

Ми йому, звичайно, раді
І гостинно зустрічаєм.
Тому успіхів сьогодні
І досягнень побажаєм.

Тож вперед, до перемоги,
До незвіданих вершин.
Творчості, наснаги, злету,
Пам'ятай - ти не один!

Саме під таким девізом 16 березня 2017 року у Бичківській ЗОШ традиційно відбувся Міжнародний математичний конкурс "Кенгуру", в якому взяли участь 28 учнів школи під керівництвом вчителя Прокопів М.І. Учасників привітали учні 5-6 та 8 класів, які розказали коротку історію конкурсу.
Участь у ньому вже є перемогою: перемогою над собою, над байдужістю, перемогою зацікавленості над її відсутністю. Це перемога бажань більше знати, вміти.

Ми йому, звичайно, раді
І гостинно зустрічаєм.