Козацька рада

19.10.2017

Національно-патріотичне виховання на сьогодні є актуальним та важливим питанням. Формування громадянина - патріота України з високою національною свідомістю, який з повагою ставиться до культури та традицій свого народу - ось завдання, яке стоїть перед педагогами. Саме тому днями у нашій школі відбулося уже традиційне свято - прийняття у козачата учнів першого класу та прийняття у братство ім. С. Морозенка учнів 5 класу.
На свято зібралася уся шкільна козацька рада. Ведучі заходу розповіли про славну козацьку минувшину, видатних історичних осіб. Учні 5 класу розповіли про козаків, а учні 9 класу інсценізували сторінки козацького життя: прийом козаків на Січ, елементи козацького самоврядування.
Урочисто звучали слова клятви з уст учнів-першокласників, які присягнулись на вірність Україні і своєї школи.
Директор школи Йосифів Н.Р. вручила першокласникам посвідчення про те, що на козацькій раді вони прийняті в козачата і стали членами дитячої організації - «Бичківська паланка ім. Б. Лепкого».
Директор школи подякувала усім учасникам свята та закликала не забувати наше історичне минуле та пам'ятати, що ми - нащадки славного козацького роду, якому не буде переводу!
Свято підготувала та провела педагог-організатор школи Гайдук О.І.
Також в рамках відзначення 14 жовтня як Дня Покрови Пресвятої Богородиці, як Дня українського козацтва, як Дня УПА, як Дня захисника України були проведені тематичні інформативно-просвітницькі години, виховні години, де ще раз згадали героїчні сторінки історії України та їхнє значення для всього українського народу.