"Квадратична функція, її графік та властивості. Розв'язування задач", 9 клас, 15.12.2016

15.12.2016

У Бичківській ЗОШ І-ІІ ступенів 15 грудня 2016 року відбулося засідання вчителів математики Білівського приміського освітнього округу (голова МО Прокопів М.І.). Зокрема, вчитель математики Прокопів М.І. провела відкритий урок у 9 класі на тему "Квадратична функція, її графік та властивості".
Метою уроку було:
• повторити та систематизувати знання та вміння учнів з теми «Квадратична функція, її графік та властивості»,
• вдосконалити навички розв'язування вправ на дослідженняквадратичної функції, побудову її графіка,
• вдосконалити навички розв'язування вправ на перетворення графіків функцій;
• показати практичне застосування властивостей квадратичної функції;
• вдосконалити вміння побудови графіків за допомогою комп'ютера,
• розвивати мислення, пам'ять, кмітливість, увагу, ініціативність, самостійність,
• вміння об'єктивно проводити самоконтроль власної діяльності;
• виховувати культуру мовлення, дисциплінованість,
• навички колективної роботи та співпраці,
• формувати пізнавальний інтерес до математики.
Урок був проведений у кабінеті інформатики. Вчитель використала на уроці різні інноваційні технології , зокрема, захист учнівських проектів, презентацію у програмі Microsoft PowerPoint, програму для побудови графіків Advanced Grapher, програму для оцінювання Plickers, плакат-сітку для побудови графіків, плакати «Квадратична функція», роздавальний матеріал, маркери, картки із тестовими завданнями, оцінні аркуші.
Урок був цікавим і пізнавальним для учнів, а також для гостей.