Фестиваль-конкурс патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого 100 річчю бою під Лисонею Приміського округу.

26.10.2016

Учні Бичківської ЗОШ І-ІІ прийняли участь у І етапі районного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні, прози і поезії, творів образотворчого мистецтва «Свята Покрова», присвяченого 100 річчю бою під Лисонею" Приміського округу, який відбувся у середу, 26.10.2016 року у приміщенні Білівської ЗОШ .
        Фестиваль-конкурс проводиться з метою утвердження свідомості й почуттях особистості патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України; вшанування пам'яті героїв національно-визвольних змагань, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в учнівської молоді, створення. умов для розвитку гуртків художньо-естетичного циклу у загальноосвітніх навчальних закладах, виявлення обдарованих дітей, підвищення їх художнього та виконавського рівнів.
          Фестиваль-конкурс проводиться у наступних номінаціях:
• «Патріотична пісня» (участь приймають вокальні ансамблі).
• «Патріотична проза і поезія» (участь приймають творчі колективи та окремі читці).
• «Образотворче мистецтво» у трьох художніх жанрах: «Графіка», «Живопис», «Фотографія».