“ "Зробимо Україну чистою разом! "

29.03.2017

29.03 учні та вчителі Бичківської ЗОШ долучилися до Всеукраїнської екологічної акції " Зробимо Україну чистою разом! ".
         Мета акції - формування екологічної культури, дбайливого ставлення до довкілля, правильного поводження з відходами, прибирання та благоустрій засмічених зелених зон, а також місць громадського відпочинку, прищепити в суспільній свідомості потребу підтримувати чистоту та піклуватися про навколишнє середовище.

- Як берешся ти за справу -
То виконуй все на славу:
Завдання роби сумлінно,
Щоб одержати «відмінно».
Спільними зусиллями було прибрано територію школи, пам'ятника, парку... Також було посаджено дерева, кущі та квіти.
Ми посадили липи i клени -
Буде село усе зелене.
Ми посадили в полі тополі,
Хай вони зростають поволі
Ми обсадили школу бузками
Прикрасили клумбу квітками.
Хай ростуть дерева i квіти,
Хай будуть здоровими діти!
Дерева зростатимуть з нами,
Шелестітимуть тихо гілками.
Хай же шумить тополина,
Хай цвіте, розквіта Україна!

Завдяки такій акції, молодь вчиться не лише любити власний край, рідне місто чи село, а й не забруднювати його. Давайте зробимо все, щоб наші діти дихали пахощами квітів, чули спів птахів у лісах, ходили по м'якій травичці, милувалися сходом сонця. Давай¬те залишимо їм у спадок чисту та прекрасну Землю!