“ " Гринвіч "

25.05.2017

Англійська - це цікаво, англійська - це весело, англійська в сучасному світі - це необхідно, а англійська мова в професії - вимога часу.
   Учні Бичківської ЗОШ з великою цікавістю вивчають англійську мову, особливо ті, які хочуть мати багато друзів, тому що існує відома істина: "       Скільки мов ти знаєш, стільки разів ти людина ".
     Також наші учні приймали участь у конкурсі " Гринвіч " . Завдання конкурсу доступні дітям із різним рівнем підготовки і містять запитання з англійської мови та літератури, країнознавства. Приємно, що значну частину учасників складають учні початкової школи. За результатами цього конкурсу учні були нагороджені сертифікатами та призами.
    Англійська - чудова мова. " Той, хто не знає іноземної мови, не знає своєї власної ". От чому, щоб краще зрозуміти себе і навколишній світ, потрібно вивчати іноземні мови.