День безпечного Інтернету

06.02.2018

6 лютого 2018 року у світі відзначається День безпечного Інтернету. Цього року він проходить під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».
В рамках цього проекту у Бичківській ЗОШ І-ІІ ступенів проведено уроки з безпечного інтернету у кожному класі, де ініціатором виступив вчитель інформатики Правіцький М.Д. Вчитель та учні обговорювали всесвітню мережу Інтернет, її користь та шкоду; вчитель ознайомив учнів з правилами безпечного поводження в мережі, а також з етикетом спілкування.
Також вчитель разом з учнями підготував інформаційний стенд на тему «Безпека в Інтернеті». Протягом дня тема безпечного Інтернету активно обговорювалась серед учнів.
Для того, щоб дізнатися, як цей день відзначається в світі, слідкуйте за хештегами #SID2018 та #SaferInternetDay у соціальних мережах.