"Пошуки людського щастя у творах Григорія Сковороди. Урок-workshop", 9 клас

Що треба для щастя? Це вічне питання,
І відповідь, мабуть, нелегко знайти...
Учні 9 класу Бичківської ЗОШ намагалися відшукати відповідь на це "вічне питання", досліджуючи творчість Григорія Сковороди, цього мандрівного філософа, поета, байкаря і просто неординарної людини. Вчитель-філолог Музика Н.К. провела майстер-клас з української літератури для вчителів школи на тему: "Пошуки людського щастя у творах Григорія Сковороди. Урок-workshop". Крок за кроком групи дослідників творчості Сковороди намагалися розгадати таємницю людського щастя і шляхи його досягнення. І як висновок учасники творчих груп створили КВІТКУ ЩАСТЯ, написавши на її пелюстках складові людського щастя. А для Сковородинської світлиці, яка відкрилася напередодні, кожна група виготовила подарунок - розгортку на тему власного дослідження. (Нагадуємо: у школі затверджено проект Сковородинських навчань "Пізнай себе", який буде тривати до 300-ліття з Дня народження мандрівного філософа, що святкуватиметься у 2022 році).